O nás

Globální přítomnost

Společnost byla založena v roce 1998 a od té doby expandovala po celém světě. V současnosti jsme přítomni v devíti zemích: Rusku, Polsku, Ukrajině, Maďarsku, Rumunsku, České a Slovenské republice, Egyptě, Kazachstánu a balkánských zemích.  Máme také partnerské afilace ve Francii, Kanadě a jižní Asii.

Experti na poradenství v maloobchodě

Umíme Big Data na nejvyšší úrovni. To je důvod proč se vše, co děláme, točí okolo retailových dat. Naše klíčové služby pomáhají jak maloobchodníkům, tak dodavatelům při rozhodování při tvorbě obchodních a marketingových strategiích.

Našim klientům poskytujeme spolehlivá analytická data o marketingových aktivitách a strategiích jejich konkurentů a pomáháme jim zvyšovat zisky z realizovaných investic do marketingu. 

    Jako experti na služby v oblasti maloobchodu nabízíme svým klientům širokou paletu inovativních řešení pro různé situace – od nástrojů pro zvyšování návštěvnosti prodejen jako jsou spotřebitelské hry, přes maloobchodní katalogy, letáky až po POS hry a loterie. Všechny tyto nástroje posilují zákaznickou loajalitu a zvyšují prodeje.

NEJMÉNĚ 5 DŮVODŮ
PROČ S NÁMI SPOLUPRACOVAT

  1. Máte možnost získat přehled o promočních strategiích Vašich konkurentů a přizpůsobit tomu i Vaši vlastní strategii.
  2. Vaše promoční letáky a katalogy budou skutečně fungovat.
  3. Můžete implementovat strategické nástroje na zvýšení návštěvnosti v místě prodeje.
  4. Získejte výhodu díky našemu know-how a zkušenosti našich databázových profesionálů.
  5. … a připojte se k našim úspěšným klientům, mezi které se řadí Cora, Carrefour, Unilever, Colgate a L´Oreal.

Pokrytí tisku

Pošlete nám své číslo, a my Vám zavoláme!