Retail Monitoring

Retail Monitoring

Naše služby v oblasti  Retail Monitoring byly navrženy tak, aby přinášely užitek jak výrobcům, tak obchodníkům – klíčová data pro správná rozhodnutí a zlepšení obchodního modelu potřebují všichni.

Nabízíme Vám přístup k naší unikátní databázi, která obsahuje přehledná data o všech promočních letácích významných retailerů na národní, regionální i lokální úrovni. Přístup do databáze Vám umožní získat náhled na marketingové strategie Vašich konkurentů, monitoring cen konkurentů a promočních aktivit na maloobchodním trhu.   

Naše služby v oblasti e-komerce, newsletterů, billboardů a tištěných periodik jsou navrženy tak, aby pomáhaly zvýšit Váš výkon. Pomůžeme Vám být stále informovaní o krocích Vašich konkurentů and upravit podle toho náležitě Vaše strategie.
Monitoring letáků

Informace o trhu jsou nezbytné pro dosažení úspěšné a stabilní pozice na vysoce konkurenčním maloobchodním prostředí.  Protože díky letákové promoci je dosaženo zhruba 17% prodejů, efektivní monitoring je nutnost pro maloobchodníka zaměřeného na výkonnost. Přístup k naší databázi Vám umožní monitorovat, analyzovat a rychle reagovat na aktivity Vašich rivalů. Ať budete využívat plný přístup k dashboardu nebo speciální reporting navržený podle Vašich konkrétních potřeb, náš monitoring letáků Vám dokáže dodat vynikající analytický výstup a přinést informace o širokém spektru kategorií. Leaflet monitoring zaznamenává a udržuje informace o promocích, upozornění na ceny, promoční plány v čase a databanku obrazových příloh.

Maloobchodníkům nabízíme 5 klíčových možností přístupu: (1) Předformátovaný Newsletter, (2) Flash - pohled na kategorii, (3) Promo Review, (4) Validace promočních cen a (5) Speciální Ad Hoc  analýza

Klikněte zde pro typovou ukázku výstupů


Monitoring billboardů

Každý týden náš tým fotografuje billboardy v daných územích. Informace o běžících promocích je pak k dispozici v našem monitoringu. Uživatel může snadno filtrovat dle data, značky, retailera nebo kategorie.


Monitoring tisku

Náš tým shromažďuje všechny informace o promocích publikovaných v lokálních i celostátních novinách. Můžete analyzovat jak aktuální promoci, tak i historická data. Informace obsahuje fotografie, zařazení produktu a filtrování dle kategorie, značka, cena, časový údaj a retailera. Rozbalovací menu kategorie Vám pomůže snadno vybrat všechny realizované promoce k přesně vybranému typu produktů.


Monitoring magazínů maloobchodníků

Nyní máte přístup ke všem newsletterům  retailerů v FMCG, které si zde můžete i prohlédnout. Nechte si příchozí poštu volnou – všechny informace o běžících promocích je na jednom místě.  


Monitoring e-komerce

Monitoring kanálu e-komerce obsahuje kompletní informace o on-line aktivitách retailerů ve food kategoriích – fotografie, značky, cenu, popis i EAN (pokud je  k dispozici).   Můžete si vybrat konkrétního maloobchodníka a srovnávat ceny nebo zkontrolovat poslední verzi produktových fotografií. Monitoring e-komerce je také součástí naší služby 360 DataView.


Mobilní marketing
Marketing na sociální sítích
Trend Book

Klikněte zde pro žádost o zaslání vzorových výstupů

Pošlete nám své číslo, a my Vám zavoláme!